Kundaliní jóga na židlích

Pokud nejste zapsáni na celý kurz, pak se na jednotlivé lekce hlaste min. dvě hodiny předem na e-mailu veronikasilar@gmail.com nebo zprávou SMS na tel. 774 837 862. 

Lekce jógy vedené na židlích pro všechny, kdo cítí nějaké fyzické omezení či se jim nepohodlně sedí na zemi. Praxe jógy nikoho nevylučuje.

Budeme dýchat, cvičit krije (sestavy) z kundaliní jógy ve verzi upravené k provádění na židlích, relaxovat (podle libosti na zemi či na židli) a meditovat (opět na židli).

Speciální cena pro seniorky a seniory v důchodu (50,- Kč)

Lekcemi vás provází…
Veronika Damanpreet Kaur Šilarová žije jógou a ájurvédou. Věří, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Je certifikovanou lektorkou kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a hatha jógy (RYT 200). Pomáhá lidem nalézat životní cestu, po které mohou sami kráčet, aby jim bylo dobře. Nabízí osobní konzultace. Podrobněji…

Místo konání
Studio Sunyé

Termín
od 12. září 2019 do 6. února 2020
každý čtvrtek od 15:15 do 16:00 hod.
přesná data konání lekcí naleznete v rozvrhu

Cena
i) Jednorázové vstupné pro seniorky a seniory v důchodu: 50,- Kč
ii) Jednorázové vstupné pro neseniory: 120,- Kč
iii) Permanentka platná do 6. února 2020. Permanentky lze za poměrnou částku zakoupit kdykoliv v průběhu vypsaného kurzu. Odečítá se 25 % z ceny lekcí zbývajících ve vypsaném kurzu.

Související:

  • Těhotenská kundaliní jógaPokud nejste zapsáni na celý kurz, pak se na jednotlivé lekce hlaste min. dvě hodiny předem na e-mailu veronikasilar@gmail.com nebo zprávou SMS na tel. 774 837 862.  Těhotenství je čas, kdy potřebujeme klid i sílu. Nejenom tyto aspekty skvěle rozvíjí kundalini jóga podle Yogi Bhajana pro těhotné. Každá lekce zahrnuje cvičební sestavu (kriji)…