Vitalita a stres (K jóga pro ženy)

V úvodním kurzu kundaliní jógy pro ženy se zaměříme na téma vitality a stresu. Vybereme sestavy (krije) a meditace prospěšné ženám, jejich tělu, srdci a duchu.

Cílem kundaliní jógy, známé také jako jóga vědomí, je pomocí fyzického cvičení a meditace vytvořit v těle energii, která léčí a transformuje nervový systém. A se silným nervovým systémem je celý život jednodušší.

Součástí každé lekce je fyzické cvičení, relaxace a meditace; velmi často se používají i mantry.

Půjdeme na to pěkně od začátku, polehoučku, ale s opravdovým nasazením. Projdeme spolu hodinami uvolněnějšími, protahovacími, lehčími i zpocenějšími. Vždy se prostřednictvím dechu podíváme, jak na tom jsme, zregenerujeme se v relaxaci a zastavíme při meditaci. Probereme základní prvky kundaliní jógy, které můžeme rozvíjet a prohlubovat po zbytek života.

Vítány jsou začátečnice i zkušené jogínky a srdečně také ženy, které si třeba úplně nevěří. Vysvětlíme vše pěkně od začátku tak, aby nám to dávalo smysl. Cvičení se dá jednoduše přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Přijďte takové, jaké zrovna jste 😉

Termín
každou středu, od 17. 1. 2018 do 21. března 2018
od 18.30 do 20.00 hod. (90 min.)
LEKCE SE NEKONAJÍ VE DNECH:
7. 2. 2018 a 14. 2. 2018

Cena a rezervace
A. Jednorázový vstup: 150,- Kč (za 90 min.)
– své místo si prosím rezervujte zde

B. Přeplacený kurz (8 lekcí v délce 90 min.): 960,-Kč
Zda si chcete kurz předplatit, se můžete rozhodnout po první lekci.
– Formulář přihlášky na celý kurz

Místo konání
PAPU kafé, Choceň

 

 

Související:

  • Jak se připravit na lekci KJPřijďte z vlastního zájmu a v pohodlném oblečení, nejlépe z přírodních materiálů. Přineste si podložku a případně polštářek na sezení. Při relaxaci přijde vhod přikrývka. Pamatujte na láhev s vodou. Ničeho se neobávejte. Všechny lekce kundalini jógy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Lekce jsou vhodné pro muže i ženy bez ohledu na věk…