Posilování imunity pomocí ájurvédy – webinář zdarma (a speciální nabídka k tomu)

Posilování imunity je aktuální téma – nejenom vzhledem k výjimečné aktuální situaci, nýbrž i v každoročních přechodových obdobích, jako jsou přelom zimy a jara a pak podzim.

Ano, péče o imunitu je záležitost spíše dlouhodobá, ale proč nezačít zrovna teď?! Každý krok správným směrem je dobrý.

Připravila jsem pro vás druhý webinář v délce 45 minut, tentokrát vycházející z ájurvédy, na téma, jak se o sebe a svou imunitu vhodně starat.

2. Posilování imunity – ájurvédské postupy a recepty

pátek, 10. 4. od 20.00 hod.

Ájurvéda je tradiční indická medicína, která člověku pomáhá již tisíce let a výrazně se zaměřuje na prevenci. Povíme si o účinných ájurvédských prostředcích, které jsou u nás běžně dostupné a finančně nenáročné.

Všem registrovaným zašlu také speciální nabídku!

Registrovat se můžete pomocí níže uvedeného formuláře. Před konáním webináře vám zašlu odkaz na online setkání.

Pokud nestihnete uvedený termín, NEVADÍ! Pod odkazem, který získáte, můžete webinář zhlédnout kdykoliv, až budete mít sami čas.

Webináře vede Veronika Šilarová.

Související:

  • Posilování imunity podle ájurvédy a jógy - webináře zdarmaPosilování imunity je aktuální téma - nejenom vzhledem k výjimečné aktuální situaci, nýbrž i v každoročních přechodových obdobích, jako jsou přelom zimy a jara a pak podzim. Ano, péče o imunitu je záležitost spíše dlouhodobá, ale proč nezačít zrovna teď?! Každý krok správným směrem je dobrý. Připravila jsem pro vás…