Konzultace (2020)

S ájurvédou víte, co dělat!

Ájurvéda je věda a umění, které nám pomáhá a ukazuje, jak dosáhnout pravého štěstí, skutečného zdraví a realizovat sny a záměr. Dává nám vodítka k tomu, jaké věci (výživu, byliny, aktivity atd.) volit, pro jaký typ člověka, v jakém období a co pro nás bude nejlépe fungovat. Ukazuje nám, při jakém životním stylu dosáhneme vitálnosti a životního elánu.

Díky ájurvédě pochopíme svůj organismus, své tělo, které nás nese životem, svou přirozenost. Pokud uplatňujeme principy ájurvédy ve svém životě, přirozeně začneme činit volby a dělat věci, které jsou pro nás vhodné a ke kterým jsme předurčeni. Vytvoříme tím také prostor, v němž se může projevit skutečné zdraví a štěstí.

Každý člověk je jedinečný. Má svou přirozenost (prakrti), která byla dána okolnostmi ve chvíli početí. A v průběhu života, pod vlivem aktuálních okolností a životního stylu, má člověk také momentální rovnováhu či stav prvků (vikrti).

Ájurvéda dokáže vykreslit krajinu, ve které se v každém momentě pohybujeme, a dá nám mapu a pokyny, aby naše cesta životem byla co nejhladší, abychom plynuli s proudem. Dozvíme se, v jakém rytmu funguje náš vlastní, jedinečný organismus a co je pro nás vhodné a nevhodné.

Osobní konzultace

Úvodní konzultace se skládá ze tří kroků: osobní setkání k určení vašeho záměru, poté sami doma vyplníte podrobnější dotazník a zašlete mi jej, a nakonec se spojíme k závěrečnému shrnutí výstupů a mých doporučení (může proběhnout telefonicky, přes Skype, jinak online či formou písemné zprávy).

Poté se dohodneme, jak a zda spolu můžeme dále pracovat.

Pokud vás zajímá, jaká jste „dóša“ (přesněji jakou máte prakrti (základní konstituci) a vikrti (aktuální stav), proběhnou stejné tři kroky jako u úvodní konzultace. Nelze určovat „na dálku“.

Z kapacitních důvodů poskytuji osobní konzultace omezenému počtu zájemců.

Máte-li o konzultaci zájem, napište mi níže.

Veronika Damanpreet Kaur Šilarová

Spojit se můžeme telefonicky na čísle 774 837 862
nebo písemně pomocí formuláře níže: