Kundaliní jóga – Napětí a uvolnění

Termín: od 9. září 2019 do 5. února 2020
Čas: každou středu, 17:15 – 18:45 hod. (podle rozvrhu)
Místo konání: Mlýn Klopoty, Říčky 46, Orlické Podhůří

Kundaliní jóga je známá také jako jóga vědomí. Zaměřuje se především na posilování a nervového a imunitního systému. Vede k celkovému zlepšení života. Nedílnou součástí každé lekce kundaliní jógy je fyzické cvičení, relaxace a meditace.

Na tomto kurzu se v osmi lekcích postupně seznámíme se základními prvky kundaliní jógy: vědomým dýcháním, fyzickým cvičením (krijemi), mantrami a různými způsoby meditace. Při vedených relaxacích se naučíme, jak uvolnit tělo a mysl.

Vše nanejvýše praktické a uplatnitelné v běžném, každodenním životě.

Lekce jsou určeny pro začátečníky a není třeba mít žádné předchozí zkušenosti s jógou ani jiným cvičením. Vítáni jsou ženy a muži bez omezení věku. Cvičení se dá jednoduše přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Přijďte takoví, jací jste.

Přineste si prosím vlastní podložku na cvičení. Přijďte v pohodlném oblečení. Láhev s vodou s sebou.

Lekcemi vás provází…
Veronika Damanpreet Kaur Šilarová žije jógou a ájurvédou, které s vášní propojuje s bylinkami a esenciálními oleji. Věří, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Je certifikovanou lektorkou kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a hatha jógy (RYT 200). Nabízí osobní konzultace. Podrobněji…

Termín
od 9. září 2019 do 5. února 2020
každé pondělí od 17:15 do 18:45 hod.

Cena
i) Jednorázové vstupné: 130,- Kč
ii) Permanentka na tento kurz: 1560,- Kč (18 lekcí)
Permanentky lze za poměrnou částku zakoupit kdykoliv v průběhu vypsaného kurzu.

REZERVACE / PŘIHLÁŠENÍ

– CO JE KUNDALINÍ JÓGA
– REPORTÁŽ O KUNDALINÍ JÓZE Z ROKU 2015 V ČEŠTINĚ
– PRŮBĚH LEKCE KUNDALINÍ JÓGY A DOMÁCÍ PRAXE
– SEMINÁŘE A PRAVIDELNÉ LEKCE KUNDALINÍ JÓGY
– NAJDĚTE SI UČITELE V ČESKÉ REPUBLICE

 

Akce je určena pro zdravé lidi. V případě pochybností se o účasti poraďte se svým lékařem. Účastí na události potvrzujete, že jste plně fyzicky i psychicky způsobilí se tohoto typu akce zúčastnit. Všechna zdravotní omezení, včetně těhotenství, je třeba oznámit vyučujícímu před začátkem akce. Účastí na události dále potvrzujete, že jste plně zodpovědní za veškeré zdravotní a jiné následky, komplikace a zhoršení zdravotního stavu, které by vám účast na akci mohla způsobit.

Kategorie:

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.