Vitalita a stres (K jóga pro ženy)

Datum: 14. 03. 2018
Čas: 18:30 - 20:00 hod.
Místo konání: PAPU kafé, T.G. Masaryka 703, Choceň

V úvodním kurzu kundaliní jógy pro ženy se zaměříme na téma vitality a stresu. Vybereme sestavy (krije) a meditace prospěšné ženám, jejich tělu, srdci a duchu.

Cílem kundaliní jógy, známé také jako jóga vědomí, je pomocí fyzického cvičení a meditace vytvořit v těle energii, která léčí a transformuje nervový systém. A se silným nervovým systémem je celý život jednodušší.

Součástí každé lekce je fyzické cvičení, relaxace a meditace; velmi často se používají i mantry.

Půjdeme na to pěkně od začátku, polehoučku, ale s opravdovým nasazením. Projdeme spolu hodinami uvolněnějšími, protahovacími, lehčími i zpocenějšími. Vždy se prostřednictvím dechu podíváme, jak na tom jsme, zregenerujeme se v relaxaci a zastavíme při meditaci. Probereme základní prvky kundaliní jógy, které můžeme rozvíjet a prohlubovat po zbytek života.

Vítány jsou začátečnice i zkušené jogínky a srdečně také ženy, které si třeba úplně nevěří. Vysvětlíme vše pěkně od začátku tak, aby nám to dávalo smysl. Cvičení se dá jednoduše přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Přijďte takové, jaké zrovna jste 😉

Přineste si prosím vlastní podložku na cvičení. Přijďte v pohodlném oblečení. Přineste si láhev s vodou.

Termín
každou středu, od 17. 1. 2018 do 21. března 2018
od 18.00 do 19.30 hod. (90 min.)
LEKCE SE NEKONAJÍ VE DNECH:
7. 2. 2018 a 14. 2. 2018

Cena a rezervace
A. Jednorázový vstup: 150,- Kč (za 90 min.)
– své místo si prosím rezervujte zde

B. Přeplacený kurz (8 lekcí v délce 90 min.): 960,-Kč
Zda si chcete kurz předplatit, se můžete rozhodnout po první lekci.
– Formulář přihlášky na celý kurz

Místo konání
PAPU kafé, Choceň

Lekcemi vás provází…
Veronika Damanpreet Kaur Šilarová žije jógou a ájurvédou, které s vášní propojuje s bylinkami a esenciálními oleji. Věří, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Je certifikovanou lektorkou kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a hatha jógy (RYT 200). Nabízí osobní konzultace. Podrobněji…

– Co je kundaliní jóga
– Reportáž o kundaliní józe z roku 2015 v češtině
– Průběh lekce kundaliní jógy a domácí praxe
– Semináře a pravidelné lekce kundaliní jógy
– Najděte si učitele v České republice
 

 

Akce je určena pro zdravé lidi. V případě pochybností se o účasti poraďte se svým lékařem. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste plně fyzicky i psychicky způsobilí se tohoto typu akce zúčastnit. Všechna zdravotní omezení, včetně těhotenství, je třeba oznámit vyučujícímu před začátkem akce. Odesláním přihlášky dále potvrzujete, že jste plně zodpovědní za veškeré zdravotní a jiné následky, komplikace a zhoršení zdravotního stavu, které by vám účast na akci mohla způsobit.

Kategorie:

nahrávám mapu....