Sat Nam Rasayan

Sat Nam Rasayan je meditativní umění léčení, které probíhá v neutrálním prostoru vnitřního klidu a ticha. Uvolňuje fyzické, emoční i psychické bloky, harmonizuje organismus a dokáže řešit i konkrétní zdravotní obtíže. Klient na hluboké úrovni relaxuje a regeneruje.

V rámci studia léčitelského umění Sat Nam Rasayan hledám lidi, kteří by u mě podstoupili nejméně pět bezplatných ošetření v délce cca 45 minut. Klient pohodlně leží, oblečený a odpočívá.

Setkání je možné v mlýně Klopoty u Ústí nad Orlicí (trvale), v Praze v Letňanech (zřídka) nebo ve studiu Sunyé ve Vysokém Mýtě (pravidelně, příspěvek 200,- Kč na pronájem prostor). 

Dále hledám klienty, kteří by rádi přišli přímo na výcvik Sat Nam Rasayan v termínech 29. září od 14.00 do 17.00 hod., 27. října a  24. listopadu 2019. Jedná se vždy o neděli –  buď dopoledne (od 9.00 do cca 12.30 hod.), nebo odpoledne (od cca 14.00 do 17.00 hod), nebo celý den. Opět platí, že klient pohodlně leží, oblečený a odpočívá; a podle libosti se může přidat k prováděným meditacím.

Máte-li zájem, pošlete mi prosím zprávu.

Více na www.satnamrasayan.cz.

 

Komentáře jsou uzavřeny.