Sat Nam Rasayan

Sat Nam Rasayan je meditativní umění léčení, které probíhá v neutrálním prostoru vnitřního klidu a ticha. Uvolňuje fyzické, emoční i psychické bloky, harmonizuje organismus a dokáže řešit i konkrétní zdravotní obtíže. Klient na hluboké úrovni relaxuje a regeneruje.

V rámci studia léčitelského umění Sat Nam Rasayan hledám zájemkyně a zájemce, kteří by u mě podstoupili pravidelné bezplatné ošetření, a to jednou týdně po dobu 3 měsíců. Jedno ošetření trvá cca 45 minut. Klient pohodlně leží, oblečený a odpočívá.

Setkání je možné v mlýně Klopoty u Ústí nad Orlicí (trvale), v Praze v Letňanech (zřídka) nebo ve studiu Sunyé ve Vysokém Mýtě (pravidelně, příspěvek 200,- Kč na pronájem prostor). U vážných zájemců lze dohodnout i jiné možnosti.

Dále hledám klienty, kteří by rádi přišli přímo na výcvik Sat Nam Rasayan v termínech 26. 4., 24. 5., 28. 6., 6. 9., 11. 10., 15. 11. 2020 a 10. 1. či 21. 2. 2021. Ošetření je bezplatné. Není-li uvedeno jinak, jedná se o neděli –  buď dopoledne (od 9.00 do cca 12.30 hod.), nebo odpoledne (od cca 14.00 do 17.00 hod), nebo celý den. Klient pohodlně leží, oblečený a odpočívá; a podle libosti se může přidat k prováděným meditacím.

Máte-li zájem, pošlete mi prosím zprávu.

Více na www.satnamrasayan.cz.

 

Související:

  • Listopad nás přivádí zpět domů.  Stále se můžeme těšit z hojnosti nedávno sklizených plodin a jídla. Načasování je to dokonalé, jelikož si potřebujeme vybudovat dostatečné energetické zásoby, rozuměj tuk, na zimu. Tuková vrstvička nám pak v nejchladnějších měsících poslouží jako izolace. Vnějšímu světu vzdáváme díky za výživu a pospolitost, ve…
  • Dětská jóga Radiant Child Yoga - vzdělávací kurz Program dětské jógy Radiant Child Yoga je rozšířen po celém světě a nyní máme příležitost absolvovat tento třídenní vzdělávací kurz v České republice pod vedením Cristin Tighe Poprvé v České republice Termín: další kurz plánujeme v roce 2019 přesný termín bude upřesněn Výuka probíhá…