Jóga nidra – hluboká relaxace k posílení záměru (seminář)

„Zasej myšlenku a sklidíš čin. Zasej čin a sklidíš zvyk. Zasej zvyk a sklidíš charakter. Zasej charakter a sklidíš osud.“ (indický filosof Svámi Šivananda)

Na tomto tříhodinovém semináři budeme pracovat s tzv. sankalpou – záměrem. Je to krátce, přímo, pozitivně a v přítomné čase vyjádřená skutečnost, které chceme ve svém životě dosáhnout. Může se jednat o krátkodobý záměr (přestat kouřit, zbavit se obtížného návyku či nemoci apod.) či vyšší cíle (probudit svůj duchovní potenciál, působit na rozvoj druhých lidí, žít vědomě apod.).

Sankalpa je jako semínko, které zaséváme do podvědomí. Při vytváření záměru je důležité, jak jej vyjádříme a vyslovíme. Proto v rámci semináře budeme věnovat čas a pozornost formulaci osobní sankalpy, kterou pak „zasadíme“ při dlouhé hluboké relaxaci (jóga nidře) a v závěru semináře upevníme jejím vizuálním ztvárněním.

Na jóga nidru se připravíme dechovým cvičením (pranájámou), aktivujeme svou energii lehkým fyzickým cvičením (sestavou z tradice kundaliní jógy), poté bude následovat hluboká relaxace se zasazením záměru, a nakonec svou sankalpu upevníme vytvořením tzv. jantry – geometrického obrazce, který zachycuje energii našeho záměru.

Správně formulovaná a zasazená sankalpa se vždy naplní!

Přijďte, pokud se chcete hluboce zrelaxovat a/nebo zamyslet nad svým životním směřováním a nejsilnějším momentálním přáním. Seminář je otevřen všem bez ohledu na předchozí zkušenosti a věk. Je vhodný pro naprosté nováčky i ostřílené jogínky a jogíny. Přijďte takoví, jací právě jste.

Přijďte v pohodlném, teplém oblečení. Přineste si láhev s vodou, přikrývku a hlavně pastelky.

Termín
sobota, 10. března 2018
od 9.00 do 12.00 hod.

Cena
400,- Kč

Rezervace
Platná rezervace vchází v platnost poukázáním celé částky na č. ú 1517201053/0800 a přihlášením se do rezervačního systému na webuwww.jogarychnov.cz v sekci ROZVRH

Přihlášky zajišťuje Vanda Troníčková
Tel. +420 774 166 010
E-mail vanda@vandayoga.cz

Místo konání
Jóga Rychnov

Provází vás…
Veronika Damanpreet Kaur Šilarová žije jógou a ájurvédou, které s vášní propojuje s bylinkami a esenciálními oleji. Věří, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Je certifikovanou lektorkou kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a hatha jógy (RYT 200). Nabízí osobní konzultace. Podrobněji…

Napište mi:

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.